הסניפים שלנו

בילו 13, רחובות | שדרות חיים וייצמן 10, רמלה

המאמרים שלנו

בית ספר לנהיגה ברחובות

מה צריך לדעת לגבי בית ספר לנהיגה ברחובות

בית ספר לנהיגה ברחובות מציע לימודי נהיגה מעשיים, עבור הוצאת רישיון נהיגה לסוגי כלי הרכב שונים, כגון, רכב פרטי, ידני או אוטומט, טוסטוס ואופנוע, משאית, אוטובוס ורישיון משא כבד. בית ספר לנהיגה דביר ברחובות מעסיק מורי נהיגה וותיקים ואחראיים שהתמקצעו בסוגי כלי הרכב הרלוונטיים לסוגי הרישיונות השונים.

לגבי משאיות ומשא כבד

ישנם מספר הבדלים בין תהליך קבלת רישיון למשאית של משא קל עד 12 טון, לבין רישיון למשאית למשא כבד מעל 12 טון. ההבדלים אינם בנושאי הלימוד המעשיים והתיאורטיים, שדומים מאוד, אלא מבחינה פרוצדורלית בנוגע לגיל שניתן להתחיל ללמוד ולגשת למבחן העיוני ולטסט. עבור רישיון דרגה C של מעל 12 טון יכולים לגשת רק בעלי רישיון דרגה C1, במידה ועברה לפחות שנה מאז שקבלו אותו. רישיון למשא כבד מיועד עבור רכבים המוגדרים בחוק ככבדים. מדובר על מלגזות, טרקטורים, גוררים, סמי טריילרים ומשאיות שמשקלם מעל 12 טונות. על מנת לקבל רישיון למשא כבד, החוק הגדיר הכשרה ייעודית ומקצועית.

עד 125 סמ”ק

כשמדובר על הוצאת רישיון לטוסטוס עד 125 סמ”ק ניתן להתחיל את התהליך עם מורי בית ספר לנהיגה ברחובות כבר בגיל 16, בתנאי שההורים נותנים את הסכמתם לכך. על מנת לקבל רישיון לטוסטוס צריך להשלים את הלימודים העיוניים והמעשיים ולעבור בהצלחה את מבחן התיאוריה והאת הטסט המעשי במגרש ובכביש. ברכב פרטי נדרש מינימום שיעורים גיר רגיל של 28. לקראת הטסט המעשי של משרד התחבורה ולצורך הבנה לגבי מוכנות התלמיד למבחן רבים ניגשים במהלך שיעורי נהיגה טסט פנימי. הטסט מתבצע על ידי מנהל מקצועי מוסמך והעלות עבור שיעורי נהיגה טסט פנימי מועברת למנהל המקצועי מבית הספר לנהיגה ולא למשרד הרישוי.

בית ספר לנהיגה ברחובות – מורי נהיגה מעולים לכל סוגי הרישיונות

אם אתם מתעניינים בשיעור נהיגה באזור השפלה או מחפשים מידע נוסף לגבי שיעורים גיר רגיל, כדאי לכם ליצור קשר עם בית ספר לנהיגה דביר ברחובות. בית הספר הוותיק פועל כבר עשרות שנים וקנה לעצמו שם טוב בתחום לימודי הנהיגה והכשרת הנהגים בכל אזור השפלה. לבית הספר לנהיגה דביר מורים איכותיים ומקצועיים, שעוברים מידי שנה הכשרות והשתלמויות נדרשות. בדביר מתמחים בכל סוגי הרישיונות ולכל הדרגות, החל מרכב פרטי ואופנוע ועד למשאיות עם משא כבד. בית הספר הינו מהמובילים בארץ באחוזי המעבר של תלמידיו, את מבחני הנהיגה.

איתך לאורך כל הדרך

למה ללמוד אצלנו

מורים מקצועיים

ניסיון מעל 50 שנה

אחוזי הצלחה הגבוהים

קורסים במחירים נוחים

תשלום ע"ח הפקדון

דביר בית ספר לנהיגה

חווית שיעורים מעולם אחר

שיעורי נהיגה גיר רגיל

הגעתם לגיל בו אתם סוף סוף יכולים לעלות על ההגה? מזל טוב! אז רגע לפני שאתם בוחרים היכן ללמוד לנהוג, וודאו שאתם בוחרים בבית הספר לנהיגה הטוב ביותר בעיר.

רישיון לאופנוע

בית הספר לנהיגה דביר – דביר הטוב בעיר, הוא בית ספר לנהיגה המוביל בתחומו ברחובות והסביבה. בבית הספר, תוכלו להוציא בקלות ובהנאה רישיון נהיגה לאופנוע וטוסטוס.

רישיון לאוטובוס

מקצוע נהג האוטובוס עבר מהפכה גדולה בשנים האחרונות בזכות כניסת השימוש בכרטיס הרב קו, שמייצר הפרדה כלשהי בין נהג האוטובוס ללקוחותיו.

רישיון למשא כבד

רישיון למשא כבד הוא שונה לגמרי מרישיון נהיגה על רכב פרטי רגיל. לכן, לפני הוצאת רישיון למשא כבד יש ללמוד היטב בבית ספר לנהיגה למשא קל וכבד.

בית ספר לנהיגה

אם אתם זקוקים להכוונה מקצועית גם לקראת מבחן התיאוריה, כדאי שתבחרו בית ספר לנהיגה שמעניק שיעורי תיאוריה בנוסף לשיעורי נהיגה ויסייע לכם לגשת למבחן ללא פחד.

Call Now Button