הסניפים שלנו

בילו 13, רחובות | שדרות חיים וייצמן 10, רמלה

הקורסים שלנו

בית ספר לנהיגה

הרגע המיוחל לו חיכיתם כל חייכם הגיע, ואתם סוף סוף יכולים לגשת ללמוד נהיגה.
במהלך שיעורי תיאוריה ושיעורי נהיגה להוצאת רישיון נהיגה, אתם הולכים להשקיע הרבה מאוד כסף, זמן יקר ומאמץ רב. בטרם תבחרו בית ספר לנהיגה שיעניק לכם את כל הידע והמיומנויות שאתם זקוקים כדי להיות הכי טובים על הכביש, וודאו כי אתם בוחרים נכון.

בכתבה הבאה נסביר כיצד נבחר בית ספר לנהיגה שיתאים בול לצרכים שלנו.

עיוני מול מעשי
אם אתם זקוקים להכוונה מקצועית גם לקראת מבחן התיאוריה, כדאי שתבחרו בית ספר לנהיגה שמעניק שיעורי תיאוריה בנוסף לשיעורי נהיגה. מבחן תיאוריה עלול להיות תהליך לא פשוט, ולמידה בטוחה בבית ספר אמין ואיכותי יסייע לכם לגשת למבחן ללא פחד ולעבור אותו בקלות.
בנוסף, במהלך שיעורי הנהיגה המעשיים להוצאת רישיון נהיגה, אתם לומדים חומר עיוני רב כל הזמן. בחרו בבית ספר לנהיגה ובמורה לנהיגה שמבטיחים לשלב את החומר העיוני שאתם צריכים לדעת גם בשיעורים המעשיים.

הכוונה לנהיגה מקצועית

בית ספר טוב לנהיגה יכין אתכם לקראת כל סוג של רישיון נהיגה. לפני שאתם בוחרים בית ספר לנהיגה, החליטו איזה רישיון נהיגה ברצונכם להוציא.
אם אתם מעוניינים להוציא רישיון נהיגה על רכב אוטומט, וודאו שבית הספר לנהיגה מקיים שיעורים על אוטומט. לא כל בית ספר לנהיגה מעביר את כל סוגי שיעורי הנהיגה, אז כדאי מאוד לבחור בבית ספר לנהיגה שיתאים עבורכם מהבחינה הזאת.

גמישות
בית ספר לנהיגה צריך להיות גמיש עבורכם, התלמידים, הן מבחינת מספר שיעורי הנהיגה שהם מציעים לתלמידים והן מבחינת לוח הזמנים של השיעורים.

סבלנות
לא כל תלמיד ייגש לטסט לאחר 28 שיעורים על אוטומט למשל, מכיוון שכל תלמיד לומד ומבין דברים בדרך אחרת. יחס חם וסבלנות הם ערכים חשובים מאוד בבית ספר לנהיגה שמכין אותך לקראת הוצאת רישיון נהיגה.
בית ספר לנהיגה צריך להבטיח לכם, התלמידים, שהוא יהיה סבלני וזמין עבורכם כל עת החל משיעורי האוטומט, דרך מבחן הטסט ועד להוצאת רישיון הנהיגה. 

בית ספר לנהיגה דביר, הוא בית ספר לנהיגה מוביל בעיר רחובות הפועל כבר משנת 1968. זהו בית ספר לנהיגה איכותי ואמין, המעסיק 34 מורי נהיגה צעירים ומקצועיים בתחומם. זו לא קלישאה, בית ספר לנהיגה דביר הוא באמת הכי טוב בעיר.

איתך לאורך כל הדרך

למה ללמוד אצלנו

מורים מקצועיים

ניסיון מעל 50 שנה

אחוזי הצלחה הגבוהים

קורסים במחירים נוחים

תשלום ע"ח הפקדון

דביר בית ספר לנהיגה

חווית שיעורים מעולם אחר

שיעורי נהיגה גיר רגיל

הגעתם לגיל בו אתם סוף סוף יכולים לעלות על ההגה? מזל טוב! אז רגע לפני שאתם בוחרים היכן ללמוד לנהוג, וודאו שאתם בוחרים בבית הספר לנהיגה הטוב ביותר בעיר.

רישיון לאופנוע

בית הספר לנהיגה דביר – דביר הטוב בעיר, הוא בית ספר לנהיגה המוביל בתחומו ברחובות והסביבה. בבית הספר, תוכלו להוציא בקלות ובהנאה רישיון נהיגה לאופנוע וטוסטוס.

רישיון לאוטובוס

מקצוע נהג האוטובוס עבר מהפכה גדולה בשנים האחרונות בזכות כניסת השימוש בכרטיס הרב קו, שמייצר הפרדה כלשהי בין נהג האוטובוס ללקוחותיו.

רישיון למשא כבד

רישיון למשא כבד הוא שונה לגמרי מרישיון נהיגה על רכב פרטי רגיל. לכן, לפני הוצאת רישיון למשא כבד יש ללמוד היטב בבית ספר לנהיגה למשא קל וכבד.

בית ספר לנהיגה

אם אתם זקוקים להכוונה מקצועית גם לקראת מבחן התיאוריה, כדאי שתבחרו בית ספר לנהיגה שמעניק שיעורי תיאוריה בנוסף לשיעורי נהיגה ויסייע לכם לגשת למבחן ללא פחד.

Call Now Button