הסניפים שלנו

בילו 13, רחובות | שדרות חיים וייצמן 10, רמלה

המאמרים שלנו

לימוד נהיגה משא כבד

מקצועיות ואחריות מאחורי ההגה – לימוד נהיגה משא כבד בשפלה

לימוד נהיגה משא כבד מיועד עבור רכבים המוגדרים בחוק ככבדים. מדובר על מלגזות, טרקטורים, גוררים, סמי טריילרים ומשאיות שמשקלם מעל 12 טונות. על מנת לקבל רישיון נהיגה לכלי תחבורה אלו, החוק הגדיר הכשרה ייעודית, שכוללת קורס לימוד נהיגה משא כבד.

חלק עיוני וחלק מעשי

במהלך לימוד נהיגה על משאית לוד או רמלה, יש ללמוד חלק עיוני וחלק מעשי של נהיגה בפועל עם מורה וותיק ומקצועי. ישנה חשיבות גדולה, למקצועיותו של מורה נהיגה למשאית רמלה, מכיוון שתנאי הנסיעה של משא כבד, מאתגרים ומורכבים והנהג נדרש לאחריות גדולה, מכיוון שהנזק שיכול להיגרם מנהיגה לא מקצועית במשאית היא עצומה.

על הקורס – כלים וידע

לימוד נהיגה על משאית לוד במהלך קורס משא כבד מיועד לנהגים וותיקים ומנוסים ונועד להקנות את הכלים והידע הנדרשים על מנת לקבל את רישיון הרכב הכבד. לימודי נהיגה משאית רחובות תכלול נושאים כמו, הבנה מעמיקה בתפעול הרכב, בטיחות וחוקי תעבורה כלליים וייעודים. לאחר סיום הקורס עם מורה נהיגה למשאית רמלה, ניתן להמשיך לחלק המעשי במשרד התחבורה.

לגבי משאית כבדה

ישנם מספר הבדלים בין תהליך קבלת הרישיון עבור משאית של משאות קלים עד 12 טון,  לבין משאית למשאות כבדים מעל 12 טון. ההבדלים אינם בנושאי הלימוד המעשיים והתיאורטיים, שדומים במידה רבה, אלא מבחינה פרוצדורלית, בנוגע לגיל שניתן להתחיל ללמוד ולגשת למבחן העיוני ולטסט. עבור רישיון דרגה C של מעל 12 טון יכולים לגשת רק בעלי רישיון דרגה C1, במידה ועברה לפחות שנה מאז שהחלו לנהוג עליו.

לימוד נהיגה משא כבד בבית ספר ותיק ומנוסה בשפלה

אם אתם מתעניינים בקורס לימודי נהיגה משאית רחובות או מחפשים מידע נוסף על לימוד נהיגה משא כבד, כדאי לכם ליצור קשר עם בית ספר לנהיגה דביר ברחובות. בית הספר הוותיק פועל כבר עשרות שנים וקנה לעצמו שם טוב בתחום לימודי הנהיגה והכשרת נהגים בכל אזור השפלה. לבית הספר לנהיגה דביר מורים איכותיים ומקצועיים, שעוברים מידי שנה, את כל ההכשרות וההשתלמויות הנדרשות. בדביר מתמחים בכל סוגי הרישיונות והדרגות, החל מרכב פרטי ואופנועים ועד למשאיות עם משא כבד. בית הספר הינו אחד מהמובילים בארץ מבחינת אחוזי המעבר של תלמידיו את מבחני הנהיגה.

איתך לאורך כל הדרך

למה ללמוד אצלנו

מורים מקצועיים

ניסיון מעל 50 שנה

אחוזי הצלחה הגבוהים

קורסים במחירים נוחים

תשלום ע"ח הפקדון

דביר בית ספר לנהיגה

חווית שיעורים מעולם אחר

שיעורי נהיגה גיר רגיל

הגעתם לגיל בו אתם סוף סוף יכולים לעלות על ההגה? מזל טוב! אז רגע לפני שאתם בוחרים היכן ללמוד לנהוג, וודאו שאתם בוחרים בבית הספר לנהיגה הטוב ביותר בעיר.

רישיון לאופנוע

בית הספר לנהיגה דביר – דביר הטוב בעיר, הוא בית ספר לנהיגה המוביל בתחומו ברחובות והסביבה. בבית הספר, תוכלו להוציא בקלות ובהנאה רישיון נהיגה לאופנוע וטוסטוס.

רישיון לאוטובוס

מקצוע נהג האוטובוס עבר מהפכה גדולה בשנים האחרונות בזכות כניסת השימוש בכרטיס הרב קו, שמייצר הפרדה כלשהי בין נהג האוטובוס ללקוחותיו.

רישיון למשא כבד

רישיון למשא כבד הוא שונה לגמרי מרישיון נהיגה על רכב פרטי רגיל. לכן, לפני הוצאת רישיון למשא כבד יש ללמוד היטב בבית ספר לנהיגה למשא קל וכבד.

בית ספר לנהיגה

אם אתם זקוקים להכוונה מקצועית גם לקראת מבחן התיאוריה, כדאי שתבחרו בית ספר לנהיגה שמעניק שיעורי תיאוריה בנוסף לשיעורי נהיגה ויסייע לכם לגשת למבחן ללא פחד.

Call Now Button