הסניפים שלנו

בילו 13, רחובות | שדרות חיים וייצמן 10, רמלה

המאמרים שלנו

קורס נהיגה מונעת רמלה

מהו קורס נהיגה מונעת רמלה, למי הוא מיועד ומה לומדים בו

כיום מה שכונה בעבר, קורס נהיגה מונעת רמלה, ניתן שם חדש, קורס ריענון נהיגה. שינוי השם שביצע משרד התחבורה לווה גם בשינוי של התכנים. קורס נהיגה מונעת רמלה התמקד בעבר בעיקר באופן הנהיגה של הנהגים שחויבו להגיע לקורס וניסה להקנות להם את הכלים לנהיגה בטוחה והימנעות, מתאונות דרכים מסוכנות. התכנים כעת שמים דגש לא רק על צורת הנהיגה שתסייע לנהג להימנע ממעורבות בתאונת דרכים, אלא ריענון של מכלול הידע, הכלים והמיומנויות שנרכשו, במהלך הוצאת הרישיון ומאפשרים נהיגה בטוחה.

מי נדרש להתייצב

קורס נהיגה מונעת רמלה מיועד לנהגים שעברו עבירת תנועה חמורה או מספר עבירות תנועה אחרות. מי שנדרש ממנו על ידי משרד התחבורה להתייצב עבור קורס נהיגה מונעת רחובות ולא התייצב, לא יוכל לחדש את רישיון הנהיגה. נהגים בעלי רישיון נהיגה של חמש שנים מוזמנים עבור קורס נהיגה נכונה רמלה, גם במידה ולא עברו עבירות תנועה כלל. גם נהגים שלא חידשו את רישיונם במשך תקופה ארוכה נדרשים לעבור קורס נהיגה נכונה רמלה בטרם יתאפשר להם לחדש את הרישיון.

שיטת הנקודות

כאמור זימון עבור קורס נהיגה מונעת רמלה נשלח לנהגים שצברו נקודות על עבירות תנועה. בתקנות התעבורה הוגדרו מספר הנקודות שניתן עבור כל סוג של עבירת תנועה של כל נהג. ניתן לקבל 2-10  נקודות לכל עבירה בהתאם לחומרתה בחוק ובתקנות. נקודות שנצברו בתיקו האישי של נהג תקפות למשך שנתיים ואינן נמחקות גם לאחר השתתפות בקורס נהיגה נכונה. מי שצבר בין 12-22 נקודות חייב קורס נהיגה מונעת רחובות.

קורס נהיגה מונעת רמלה עם בית ספר ותיק ומנוסה בשפלה

אם אתם רוצים למצוא מורה נהיגה וותיק ומנוסה או שאתם מעוניינים במידע נוסף על קורס נהיגה מונעת רמלה, כדאי לכם ליצור קשר עם בית ספר לנהיגה דביר ברחובות. בית הספר הוותיק פועל כבר עשרות שנים וקנה לעצמו שם טוב בתחום לימודי הנהיגה והכשרת נהגים בכל אזור השפלה. לבית ספר לנהיגה דביר מורים איכותיים ומקצועיים, שעוברים מידי שנה, את כל ההכשרות וההשתלמויות הנדרשות. בדביר מתמחים בכל סוגי הרישיונות והדרגות, החל מרכב פרטי ואופנועים ועד למשאיות עם משא כבד. בית הספר הינו אחד מהמובילים בארץ מבחינת אחוזי המעבר של תלמידיו את מבחני הנהיגה.

איתך לאורך כל הדרך

למה ללמוד אצלנו

מורים מקצועיים

ניסיון מעל 50 שנה

אחוזי הצלחה הגבוהים

קורסים במחירים נוחים

תשלום ע"ח הפקדון

דביר בית ספר לנהיגה

חווית שיעורים מעולם אחר

שיעורי נהיגה גיר רגיל

הגעתם לגיל בו אתם סוף סוף יכולים לעלות על ההגה? מזל טוב! אז רגע לפני שאתם בוחרים היכן ללמוד לנהוג, וודאו שאתם בוחרים בבית הספר לנהיגה הטוב ביותר בעיר.

רישיון לאופנוע

בית הספר לנהיגה דביר – דביר הטוב בעיר, הוא בית ספר לנהיגה המוביל בתחומו ברחובות והסביבה. בבית הספר, תוכלו להוציא בקלות ובהנאה רישיון נהיגה לאופנוע וטוסטוס.

רישיון לאוטובוס

מקצוע נהג האוטובוס עבר מהפכה גדולה בשנים האחרונות בזכות כניסת השימוש בכרטיס הרב קו, שמייצר הפרדה כלשהי בין נהג האוטובוס ללקוחותיו.

רישיון למשא כבד

רישיון למשא כבד הוא שונה לגמרי מרישיון נהיגה על רכב פרטי רגיל. לכן, לפני הוצאת רישיון למשא כבד יש ללמוד היטב בבית ספר לנהיגה למשא קל וכבד.

בית ספר לנהיגה

אם אתם זקוקים להכוונה מקצועית גם לקראת מבחן התיאוריה, כדאי שתבחרו בית ספר לנהיגה שמעניק שיעורי תיאוריה בנוסף לשיעורי נהיגה ויסייע לכם לגשת למבחן ללא פחד.

Call Now Button