הסניפים שלנו

בילו 13, רחובות | שדרות חיים וייצמן 10, רמלה

הקורסים שלנו

רישיון לאוטובוס

מקצוע נהג האוטובוס עבר מהפכה גדולה בשנים האחרונות בזכות כניסת השימוש בכרטיס הרב קו, שמייצר הפרדה כלשהי בין נהג האוטובוס ללקוחותיו. 

כמובן שיש עוד הרבה על מה לעבוד ולשפר במקצוע נהג האוטובוס, אך יחד עם זאת ובזכות התנאים הטובים שנהגי האוטובוסים נהנים מהם, אנשים רבים מחליטים לשנות את הכיוון התעסוקתי שלהם ולהוציא רישיון לאוטובוס.

מי רשאי להוציא רישיון לאוטובוס?

כל אזרח ואזרחית בגיל 21 ומעלה עם וותק של למעלה משנתיים בנהיגה עם רישיון B או C.
בנוסף לשיעורי הנהיגה המעשיים, כל מי שרוצה להוציא רישיון לאוטובוס ייגש למבחן עיוני בתום קורס ייעודי המלמד נושאים מגוונים כמו עזרה ראשונה, כיבוי אש, ידיעת הארץ ועוד.

אם כבר יש לי רישיון, כמה שיעורי נהיגה על אוטובוס עלי לקחת?
אם ברשותכם רישיון נהיגה על רכב פרטי מדרגה B, תידרשו במינימום 40 שיעורים.
אם ברשותכם רישיון נהיגה על רכב משא קל מדרגה C1, תידרשו במינימום 30 שיעורים.

מה כולל התהליך?

כפי שכבר אמרנו, כדי להפוך להיות נהגי אוטובוס יש לעבור קורס עיוני ייעודי לנהגי אוטובוסים. במהלך הקורס העיוני והשיעורים המעשיים, תלמדו את כל המיומנויות שנהגי אוטובוס צריכים שיהיו להם.
בנוסף, תלמדו על אופן תחזוקת האוטובוס, השימוש השוטף בו וטיפול יעיל במקרי חירום העלולים להתרחש בזמן הנסיעה או לפניה.

כדי לקבל תעודת הסמכה ורישיון לאוטובוס, עליכם להיות עם ניסיון של לפחות שנתיים על הכביש, לשלוט היטב בחומר הנלמד בקורס העיוני, לעבור את המבחן הייעודי וכמובן – לעבור את מבחן הטסט המעשי!

והכי חשוב – איפה לומדים?
רישיון לאוטובוס מוציאים רק בבית הספר לנהיגה דביר – הטוב בעיר. בית הספר מציע שיעורי נהיגה על אוטובוס שיבטיחו לכם את הרישיון המבוקש. התלמידים של בית הספר לנהיגה דביר נהנים משיעורי נהיגה מהנים, פשוטים להבנה והכי חשוב – מקצועיים. 

מורי הנהיגה בבית הספר לנהיגה דביר הם בין המורים המקצועיים והאיכותיים ביותר בארץ. בית הספר לנהיגה נחשב כמוביל בתחום לימודי הנהיגה ובמיוחד בתחום נהיגה על אוטובוס.
לבית הספר לנהיגה דביר יש סניפים ברמלה, בלוד וברחובות ללימודי נהיגה על אוטובוס.

איתך לאורך כל הדרך

למה ללמוד אצלנו

מורים מקצועיים

ניסיון מעל 50 שנה

אחוזי הצלחה הגבוהים

קורסים במחירים נוחים

תשלום ע"ח הפקדון

דביר בית ספר לנהיגה

חווית שיעורים מעולם אחר

שיעורי נהיגה גיר רגיל

הגעתם לגיל בו אתם סוף סוף יכולים לעלות על ההגה? מזל טוב! אז רגע לפני שאתם בוחרים היכן ללמוד לנהוג, וודאו שאתם בוחרים בבית הספר לנהיגה הטוב ביותר בעיר.

רישיון לאופנוע

בית הספר לנהיגה דביר – דביר הטוב בעיר, הוא בית ספר לנהיגה המוביל בתחומו ברחובות והסביבה. בבית הספר, תוכלו להוציא בקלות ובהנאה רישיון נהיגה לאופנוע וטוסטוס.

רישיון לאוטובוס

מקצוע נהג האוטובוס עבר מהפכה גדולה בשנים האחרונות בזכות כניסת השימוש בכרטיס הרב קו, שמייצר הפרדה כלשהי בין נהג האוטובוס ללקוחותיו.

רישיון למשא כבד

רישיון למשא כבד הוא שונה לגמרי מרישיון נהיגה על רכב פרטי רגיל. לכן, לפני הוצאת רישיון למשא כבד יש ללמוד היטב בבית ספר לנהיגה למשא קל וכבד.

בית ספר לנהיגה

אם אתם זקוקים להכוונה מקצועית גם לקראת מבחן התיאוריה, כדאי שתבחרו בית ספר לנהיגה שמעניק שיעורי תיאוריה בנוסף לשיעורי נהיגה ויסייע לכם לגשת למבחן ללא פחד.

Call Now Button