הסניפים שלנו

בילו 13, רחובות | שדרות חיים וייצמן 10, רמלה

המאמרים שלנו

רישיון לאופנוע a1

על רישיון לאופנוע a1 בפרט ואופנועים בכלל

רישיון לאופנוע a1 הוא עבור כלי רכב דו גלגלי בעל מנוע של 35 קילוואט, 47.46 כוחות סוס במקסימום. ניתן לגשת למבחן העיוני עבור רישיון לאופנוע a1 בגיל 17.5 ולטסט מגיל 18. לפני שניתן לגשת למבחן המעשי תלמיד ללא רישיון קודם, חייב לעבור לכל הפחות 15 שיעורים אצל מורה הנהיגה. 

טוסטוס ואופנוע קל

מי שכבר יש ברשותו רישיון לאופנוע a2 ומעוניין לקבל רישיון לאופנוע a1, חייב לעבור על האופנוע החדש לפחות 8 שיעורים, על מנת לגשת למבחן המעשי. במהלך הוצאת רישיון לאופנוע a1 ניתן לגשת למבחן התיאוריה חצי שנה לפני המבחן המעשי. רישיון לאופנוע a2 הוא רישיון המתיר נסיעה בכלי רכב דו גלגליים, שהספק המנוע שלהם הוא עד 11 קילוואט ונפח המנוע שלהם הוא עד 125 סמ”ק. ניתן לגשת למבחן התיאוריה כבר בגיל 15.5 ולמבחן המעשי בגיל 16. מספר השיעורים הנדרש בטרם המבחן המעשי עומד על 15 לפחות. בני נוער מתחת לגיל 17 שמבקשים להוציא רישיון זה, נדרשים להסכמת הוריהם ונוכחות בפועל של אחד מהם, בעת הגשת הבקשה הראשונית.

אופנוע ים ואופנוע שטח

עבור הוצאת רישיון לאופנוע ים יש לעבור בדיקות רפואיות ולהפיק טופס כחול. רישיון לאופנוע ים ניתן להוציא מגיל 16 ומעלה.  קבלת הרישיון ניתנת לאחר מעבר בהצלחה של מבחן עיוני ומבחן מעשי. את הרישיון צריך לחדש כל 5 שנים. בנוסף לעלות הקורס, רישיון לאופנוע מחיר נוסף של אגרות רישוי ועוד. כשמדברים על רישיון לאופנוע שטח צריך להבחין בין רישיון רגיל לאופנוע כבד לבין רישיון לאופנוע שטח עבור נהיגה ספורטיבית.

בית ספר לנהיגה בשפלה – מורי נהיגה מעולים עבור רישיון לאופנוע a1

אם אתם מתעניינים בקורס עבור רישיון לאופנוע a1 או מחפשים מידע נוסף לגבי רישיון לאופנוע מחיר, כדאי לכם ליצור קשר עם בית ספר לנהיגה דביר ברחובות. בית הספר הוותיק פועל כבר עשרות שנים וקנה לעצמו שם טוב בתחום לימודי הנהיגה והכשרת נהגים בכל אזור השפלה. לבית הספר לנהיגה דביר מורים איכותיים ומקצועיים, שעוברים מידי שנה, את כל ההכשרות וההשתלמויות הנדרשות. בדביר מתמחים בכל סוגי הרישיונות והדרגות, החל מרכב פרטי ואופנועים ועד למשאיות עם משא כבד. בית הספר הינו אחד מהמובילים בארץ מבחינת אחוזי המעבר של תלמידיו את מבחני הנהיגה.

איתך לאורך כל הדרך

למה ללמוד אצלנו

מורים מקצועיים

ניסיון מעל 50 שנה

אחוזי הצלחה הגבוהים

קורסים במחירים נוחים

תשלום ע"ח הפקדון

דביר בית ספר לנהיגה

חווית שיעורים מעולם אחר

שיעורי נהיגה גיר רגיל

הגעתם לגיל בו אתם סוף סוף יכולים לעלות על ההגה? מזל טוב! אז רגע לפני שאתם בוחרים היכן ללמוד לנהוג, וודאו שאתם בוחרים בבית הספר לנהיגה הטוב ביותר בעיר.

רישיון לאופנוע

בית הספר לנהיגה דביר – דביר הטוב בעיר, הוא בית ספר לנהיגה המוביל בתחומו ברחובות והסביבה. בבית הספר, תוכלו להוציא בקלות ובהנאה רישיון נהיגה לאופנוע וטוסטוס.

רישיון לאוטובוס

מקצוע נהג האוטובוס עבר מהפכה גדולה בשנים האחרונות בזכות כניסת השימוש בכרטיס הרב קו, שמייצר הפרדה כלשהי בין נהג האוטובוס ללקוחותיו.

רישיון למשא כבד

רישיון למשא כבד הוא שונה לגמרי מרישיון נהיגה על רכב פרטי רגיל. לכן, לפני הוצאת רישיון למשא כבד יש ללמוד היטב בבית ספר לנהיגה למשא קל וכבד.

בית ספר לנהיגה

אם אתם זקוקים להכוונה מקצועית גם לקראת מבחן התיאוריה, כדאי שתבחרו בית ספר לנהיגה שמעניק שיעורי תיאוריה בנוסף לשיעורי נהיגה ויסייע לכם לגשת למבחן ללא פחד.

Call Now Button