הסניפים שלנו

בילו 13, רחובות | שדרות חיים וייצמן 10, רמלה

הקורסים שלנו

רישיון לאופנוע

בית הספר לנהיגה דביר – דביר הטוב בעיר, הוא בית ספר לנהיגה המוביל בתחומו ברחובות והסביבה. בבית הספר, תוכלו להוציא בקלות ובהנאה רישיון נהיגה לאופנוע ורישיון נהיגה לטוסטוס.

מה אנחנו מציעים בדביר – בית הספר לנהיגה?

שיעורי נהיגה במחלקת האופנועים שלנו מתאימים לכל דרגות הרישיון – A, A1, A2.
• רישיון לאופנוע בדרגה A2 מתאים לאופנוע עם נפח מנוע עד 14.6 כ”ס כאשר הגיל המינימלי ללימודי נהיגה ולמבחן מעשי הוא גיל 16. 

ניתן לגשת למבחן תיאוריה כבר בגיל 15.5 ומספר השיעורים המינימלי הוא 15 שיעורים.

• רישיון לאופנוע מדרגה A1 מתאים לאופנוע עם נפח מנוע עד 47.6 כ”ס. הגיל המינימלי ללימודי נהיגה ולמבחן מעשי הוא 18.

ניתן לגשת למבחן תיאוריה כבר בגיל 17.5 ומספר השיעורים המינימלי הוא 15 שיעורים.
ניתן לשדרג את דרגת רישיון הנהיגה מA2 לA1 בשמונה שיעורי נהיגה בלבד.

• רישיון לאופנוע מדרגה A מתאים לאופנוע עם נפח מנוע מעל 47.6 כ”ס וללא הגבלה. הגיל המינימלי ללימודי נהיגה, למבחן מעשי וגם למבחן התיאוריה הוא 21.

מספר השיעורים המינימלי הוא שמונה שיעורים. על מנת לקבל רישיון נהיגה בדרגה A, עליכם להיות בעלי וותק של שנה לפחות בדרגת רישיון נהיגה A1.

הדרישות להוצאת רישיון נהיגה על אופנוע הן לא כל כך מסובכות ברגע שמבינים אותן כמו שצריך. התייעצו אתנו לפני שאתם בוחרים להוציא רישיון נהיגה על אופנוע, אנו זמינים תמיד לכל שאלה.

הוצאת רישיון לאופנוע ורישיון לטוסטוס בכיף ובהנאה

אנו, בדביר בית ספר לנהיגה, מבטיחים את השירות האישי והחם ביותר, לימודים בסביבה צעירה וכיפית, עם קבוצות קטנות ואופנועים רבים שמתאימים לכולם!

תלמידות רבות הוציאו אצלנו, בדביר בית ספר לנהיגה, רישיון לאופנוע. בגלל שאנו מבינים את הקושי של תלמידות בשיעורי נהיגה על אופנוע, התאמנו את האופנועים שלנו במיוחד עבורכן, המין הנשי, שתוכלו ליהנות גם אתן משיעורי נהיגה כיפיים ולהוציא בקלות את הרישיון לאופנוע שתמיד חלמתן עליו.

אצלנו גם נמוכי הקומה יכולים להוציא רישיון לאופנוע! בואו להגשים אתנו חלום בשיעורי הנהיגה על אופנוע אצל דביר בית ספר לנהיגה. התאמנו את האופנועים באופן אישי לאוכלוסיית נמוכי הקומה, כדי שגם אתם תוכלו ללמוד לנהוג על אופנוע בקלות ובנוחות בלתי מתפשרת.

איתך לאורך כל הדרך

למה ללמוד אצלנו

מורים מקצועיים

ניסיון מעל 50 שנה

אחוזי הצלחה הגבוהים

קורסים במחירים נוחים

תשלום ע"ח הפקדון

דביר בית ספר לנהיגה

חווית שיעורים מעולם אחר

שיעורי נהיגה גיר רגיל

הגעתם לגיל בו אתם סוף סוף יכולים לעלות על ההגה? מזל טוב! אז רגע לפני שאתם בוחרים היכן ללמוד לנהוג, וודאו שאתם בוחרים בבית הספר לנהיגה הטוב ביותר בעיר.

רישיון לאופנוע

בית הספר לנהיגה דביר – דביר הטוב בעיר, הוא בית ספר לנהיגה המוביל בתחומו ברחובות והסביבה. בבית הספר, תוכלו להוציא בקלות ובהנאה רישיון נהיגה לאופנוע וטוסטוס.

רישיון לאוטובוס

מקצוע נהג האוטובוס עבר מהפכה גדולה בשנים האחרונות בזכות כניסת השימוש בכרטיס הרב קו, שמייצר הפרדה כלשהי בין נהג האוטובוס ללקוחותיו.

רישיון למשא כבד

רישיון למשא כבד הוא שונה לגמרי מרישיון נהיגה על רכב פרטי רגיל. לכן, לפני הוצאת רישיון למשא כבד יש ללמוד היטב בבית ספר לנהיגה למשא קל וכבד.

בית ספר לנהיגה

אם אתם זקוקים להכוונה מקצועית גם לקראת מבחן התיאוריה, כדאי שתבחרו בית ספר לנהיגה שמעניק שיעורי תיאוריה בנוסף לשיעורי נהיגה ויסייע לכם לגשת למבחן ללא פחד.

Call Now Button