הסניפים שלנו

בילו 13, רחובות | שדרות חיים וייצמן 10, רמלה

המאמרים שלנו

שיעורים אוטומט

על שיעורים אוטומט והוצאת רישיון רכב

בתהליך הוצאת רישיון נהיגה לרכב אוטומט, ניתן להתחיל לקחת שיעורים אוטומט כבר בגיל 16.5. את הטסט המעשי ניתן לבצע רק בגיל 17 ובמידה ותלמיד הנהיגה עבר בהצלחה את מבחן התאוריה העיוני.

תהליך הוצאת רישיון נהיגה

מספר שיעורים על אוטומט שכל תלמיד נדרש לעבור בטרם המבחן המעשי משתנה מעת לעת בהתאם לתקנות משרד התחבורה, לגבי מספר שיעורים אוטומט וידני. כיום מחויב התלמיד ברכב, אוטומט מספר שיעורים מינימלי של לפחות 28 שיעורים אצל מורה הנהיגה, לפני שהוא רשאי לגשת לטסט הראשון. מורה הנהיגה יכול לזהות שתלמיד, אינו מוכן עדיין לגשת לטסט ולהציע עוד שיעורים על אוטומט, מעבר ל28 המינימליים.

אוטומט או ידני

מורה נהיגה טוב שמלמד על רכב אוטומט ייגבה לרוב סכום גדול יותר, פר שיעור מכיוון שתפעול הרכב קל יותר, מספר שיעורי הנהיגה הנדרש על מנת לעבור טסט קטן בדרך כלל. מורה נהיגה טוב ייגבה בדרך כלל, על שיעור ברכב עם הילוכים, סכום קטן יותר פר שיעור. מכיוון שתפעול הרכב לתלמיד מאתגר יותר, מספר השיעורים הנדרש גדל אף הוא. כאשר מצליחים לעבור את הטסט ולקבל רישיון על רכב ידני, הרי שהנהג רשאי לנהוג גם על רכב אוטומטי.

זול יכול לצאת יקר

כאשר מציעים לכם שיעורי תיאוריה או שיעורי נהיגה זולים במיוחד, מומלץ להיזהר מכיוון שייתכן והמורה אינו מקצועי מספיק ויידרשו שיעורים רבים יותר בסופו של דבר. כך שיעורי נהיגה או שיעורי תיאוריה זולים, יכולים בסוף לעלות לכם ביוקר. לקראת הטסט המעשי של משרד התחבורה ולצורך הבנה לגבי מוכנות התלמיד למבחן, רבים ניגשים במהלך שיעורי נהיגה טסט פנימי. הטסט מתבצע על ידי מנהל מקצועי מוסמך והעלות עבור שיעורי נהיגה טסט פנימי מועברת למנהל המקצועי מבית הספר לנהיגה ולא למשרד הרישוי.

שיעורים אוטומט וטסטים עם בית ספר ותיק ומנוסה בשפלה

אם אתם מתעניינים ברכב אוטומט מספר שיעורים או מחפשים מידע נוסף על שיעורים אוטומט, כדאי לכם ליצור קשר עם בית ספר לנהיגה דביר ברחובות. לבית הספר לנהיגה דביר מורים איכותיים ומקצועיים, שעוברים מידי שנה, את כל ההכשרות וההשתלמויות הנדרשות. בדביר מתמחים בכל סוגי הרישיונות והדרגות, החל מרכב פרטי ואופנועים ועד למשאיות עם משא כבד. בית הספר הינו אחד מהמובילים בארץ מבחינת אחוזי המעבר של תלמידיו את מבחני הנהיגה.

איתך לאורך כל הדרך

למה ללמוד אצלנו

מורים מקצועיים

ניסיון מעל 50 שנה

אחוזי הצלחה הגבוהים

קורסים במחירים נוחים

תשלום ע"ח הפקדון

דביר בית ספר לנהיגה

חווית שיעורים מעולם אחר

שיעורי נהיגה גיר רגיל

הגעתם לגיל בו אתם סוף סוף יכולים לעלות על ההגה? מזל טוב! אז רגע לפני שאתם בוחרים היכן ללמוד לנהוג, וודאו שאתם בוחרים בבית הספר לנהיגה הטוב ביותר בעיר.

רישיון לאופנוע

בית הספר לנהיגה דביר – דביר הטוב בעיר, הוא בית ספר לנהיגה המוביל בתחומו ברחובות והסביבה. בבית הספר, תוכלו להוציא בקלות ובהנאה רישיון נהיגה לאופנוע וטוסטוס.

רישיון לאוטובוס

מקצוע נהג האוטובוס עבר מהפכה גדולה בשנים האחרונות בזכות כניסת השימוש בכרטיס הרב קו, שמייצר הפרדה כלשהי בין נהג האוטובוס ללקוחותיו.

רישיון למשא כבד

רישיון למשא כבד הוא שונה לגמרי מרישיון נהיגה על רכב פרטי רגיל. לכן, לפני הוצאת רישיון למשא כבד יש ללמוד היטב בבית ספר לנהיגה למשא קל וכבד.

בית ספר לנהיגה

אם אתם זקוקים להכוונה מקצועית גם לקראת מבחן התיאוריה, כדאי שתבחרו בית ספר לנהיגה שמעניק שיעורי תיאוריה בנוסף לשיעורי נהיגה ויסייע לכם לגשת למבחן ללא פחד.

Call Now Button