הסניפים שלנו

בילו 13, רחובות | שדרות חיים וייצמן 10, רמלה

הקורסים שלנו

שיעורי נהיגה גיר רגיל

הגעתם לגיל בו אתם סוף סוף יכולים לעלות על ההגה? קודם כל, מזל טוב! לפני שאתם בוחרים היכן ללמוד את אחד הדברים החשובים ביותר שתצטרכו ללמוד בחייכם- איך לנהוג, וודאו שאתם בוחרים בבית הספר לנהיגה הטוב ביותר בעיר.

מתלבטים איזה רישיון רכב להוציא; רישיון לרכב אוטומט או רישיון לרכב הילוכים? זו אכן בחירה לא פשוטה בכלל, לכל רישיון נהיגה יש את החסרונות והיתרונות שלו. מה שבטוח הוא שבבית הספר לנהיגה דביר – הטוב בעיר, תוכלו ללמוד את כל המיומנויות והטכניקות שאתם זקוקים להם עבור נהיגה על גיר רגיל או נהיגה על אוטומט, לא משנה באיזה רישיון נהיגה תבחרו. 

שיעור נהיגה גיר רגיל – לא כזה קשה כמו שחשבתם
בבית הספר דביר לנהיגה, תקבלו את הכלים הטובים והמקצועיים ביותר לנהיגה בטוחה על גיר רגיל. אל שיעור נהיגה על גיר רגיל התלמיד יגיע עם כרטיס תלמיד ייחודי, אותו מקבל כל תלמיד בתחילת לימודיו, ובו קיים כל החומר העיוני שהתלמיד צריך לדעת רגע לפני שהוא מתחיל את השיעור.

בכרטיס התלמיד שלנו מופיע כל המידע הנחוץ לתלמיד בתהליך הלימוד; כמה שיעורים התלמיד עבר, באיזה שלב התלמיד נמצא, מהם נושאי התרגול העומדים בפניו בשיעור הזה ועוד.

שיעור נהיגה על גיר רגיל מעולם לא היה קל יותר. בבית הספר לנהיגה דביר, תוכלו לתרגל את החומר העיוני של שבוע שעבר רגע לפני שאתם מתחילים את השיעור. ריענון קצר וחזרה על החומר לפני השיעור הכרחיים ללמידה טובה ואיכותית.

קיימים לא מעט בתי ספר לנהיגה טובים בעיר רחובות, אך בית הספר לנהיגה דביר – הכי טוב בעיר, הוא בית הספר לנהיגה הגדול ברחובות ובעל אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר. בבית הספר לנהיגה דביר, נותנים דגש רב על איכות ואמינות מורי הנהיגה של בית הספר, איכות שיעורי הנהיגה ויחס חם לתלמידים. 

אז אם תמיד חלמתם להוציא רישיון לרכב הילוכים, אפשר להפסיק לפחד משיעורי הנהיגה על גיר רגיל. בית הספר לנהיגה דביר מעניק שיעורי נהיגה מקצועיים על גיר רגיל וגם על אוטומט עם צוות מורי הנהיגה הטובים ביותר!

איתך לאורך כל הדרך

למה ללמוד אצלנו

מורים מקצועיים

ניסיון מעל 50 שנה

אחוזי הצלחה הגבוהים

קורסים במחירים נוחים

תשלום ע"ח הפקדון

דביר בית ספר לנהיגה

חווית שיעורים מעולם אחר

שיעורי נהיגה גיר רגיל

הגעתם לגיל בו אתם סוף סוף יכולים לעלות על ההגה? מזל טוב! אז רגע לפני שאתם בוחרים היכן ללמוד לנהוג, וודאו שאתם בוחרים בבית הספר לנהיגה הטוב ביותר בעיר.

רישיון לאופנוע

בית הספר לנהיגה דביר – דביר הטוב בעיר, הוא בית ספר לנהיגה המוביל בתחומו ברחובות והסביבה. בבית הספר, תוכלו להוציא בקלות ובהנאה רישיון נהיגה לאופנוע וטוסטוס.

רישיון לאוטובוס

מקצוע נהג האוטובוס עבר מהפכה גדולה בשנים האחרונות בזכות כניסת השימוש בכרטיס הרב קו, שמייצר הפרדה כלשהי בין נהג האוטובוס ללקוחותיו.

רישיון למשא כבד

רישיון למשא כבד הוא שונה לגמרי מרישיון נהיגה על רכב פרטי רגיל. לכן, לפני הוצאת רישיון למשא כבד יש ללמוד היטב בבית ספר לנהיגה למשא קל וכבד.

בית ספר לנהיגה

אם אתם זקוקים להכוונה מקצועית גם לקראת מבחן התיאוריה, כדאי שתבחרו בית ספר לנהיגה שמעניק שיעורי תיאוריה בנוסף לשיעורי נהיגה ויסייע לכם לגשת למבחן ללא פחד.

Call Now Button