הסניפים שלנו

בילו 13, רחובות | שדרות חיים וייצמן 10, רמלה

המאמרים שלנו

שיעורי נהיגה וטסטים

מה צריך לדעת לגבי שיעורי נהיגה וטסטים

צעירים רבים מתעניינים בנושא של שיעורי נהיגה וטסטים ומנסים להבין מה נדרש מהם, מהם סוגי הרישיונות השונים, מה צריך לעשות לפני הטסט ועוד. במאמר זה נסקור בקצרה מגוון נקודות רלוונטיות לגבי שיעורי נהיגה וטסטים.

תהליך הוצאת רישיון נהיגה

תהליך הוצאת רישיון רכב מתחיל בהפקת הטופס הירוק וביצוע בדיקת ראייה של אופטומטריסט על מנת לקבוע אם הנהג החדש יחויב לחבוש משקפיים במהלך לימודי הנהיגה ולאחר הוצאת הרישיון. השלב הבא הוא לעבור בהצלחה את התאוריה המעשית ולאחר מכן ניתן להתקדם עם שיעורי נהיגה וטסטים. בלימוד המעשי רוכשים מהמורה את הכלים המעשיים לנהיגה בטוחה בתנאי שטח משתנים. חשוב להבין שמורה נהיגה טוב מצליח להקנות את הידע והכישורים בתוך מספר שיעורים קטן ככל האפשר בהתאם ליכולותיו של כל תלמיד ספציפי.

עלויות ומחירים רכב פרטי

מורה נהיגה טוב שמלמד על רכב אוטומט ייגבה לרוב סכום גדול יותר, פר שיעור מכיוון שתפעול הרכב קל יותר, מספר שיעורי הנהיגה הנדרש על מנת לעבור טסט קטן בדרך כלל. מורה נהיגה טוב ייגבה בדרך כלל על שיעור ברכב עם הילוכים סכום קטן יותר פר שיעור. ומכיוון שתפעול הרכב לתלמיד מאתגר יותר, מספר השיעורים הנדרש גדל אף הוא. כאשר מצליחים לעבור את הטסט ולקבל רישיון על רכב ידני, הרי שהנהג רשאי לנהוג גם על רכב אוטומטי.

זול יכול לצאת יקר

כאשר מציעים לכם שיעורי נהיגה זולים במיוחד, מומלץ להיזהר מכיוון שייתכן והמורה אינו מקצועי מספיק ויידרשו שיעורים רבים יותר בסופו של דבר. כך שיעורי נהיגה זולים יכולים בסוף לעלות לכם ביוקר. לקראת הטסט המעשי של משרד התחבורה ולצורך בנה לגבי מוכנות התלמיד למבחן רבים ניגשים במהלך שיעורי נהיגה טסט פנימי. הטסט מתבצע על ידי מנהל מקצועי מוסמך והעלות עבור שיעורי נהיגה טסט פנימי מועברת למנהל המקצועי מבית הספר לנהיגה ולא למשרד הרישוי.

שיעורי נהיגה וטסטים עם בית ספר ותיק ומנוסה בשפלה

אם אתם מתעניינים במורי נהיגה איכותיים בשפלה או מחפשים מידע נוסף על שיעורי נהיגה טסט, כדאי לכם ליצור קשר עם בית ספר לנהיגה דביר ברחובות. לבית הספר לנהיגה דביר מורים איכותיים ומקצועיים, שעוברים מידי שנה, את כל ההכשרות וההשתלמויות הנדרשות. בדביר מתמחים בכל סוגי הרישיונות והדרגות, החל מרכב פרטי ואופנועים ועד למשאיות עם משא כבד. בית הספר הינו אחד מהמובילים בארץ מבחינת אחוזי המעבר של תלמידיו את מבחני הנהיגה.

איתך לאורך כל הדרך

למה ללמוד אצלנו

מורים מקצועיים

ניסיון מעל 50 שנה

אחוזי הצלחה הגבוהים

קורסים במחירים נוחים

תשלום ע"ח הפקדון

דביר בית ספר לנהיגה

חווית שיעורים מעולם אחר

שיעורי נהיגה גיר רגיל

הגעתם לגיל בו אתם סוף סוף יכולים לעלות על ההגה? מזל טוב! אז רגע לפני שאתם בוחרים היכן ללמוד לנהוג, וודאו שאתם בוחרים בבית הספר לנהיגה הטוב ביותר בעיר.

רישיון לאופנוע

בית הספר לנהיגה דביר – דביר הטוב בעיר, הוא בית ספר לנהיגה המוביל בתחומו ברחובות והסביבה. בבית הספר, תוכלו להוציא בקלות ובהנאה רישיון נהיגה לאופנוע וטוסטוס.

רישיון לאוטובוס

מקצוע נהג האוטובוס עבר מהפכה גדולה בשנים האחרונות בזכות כניסת השימוש בכרטיס הרב קו, שמייצר הפרדה כלשהי בין נהג האוטובוס ללקוחותיו.

רישיון למשא כבד

רישיון למשא כבד הוא שונה לגמרי מרישיון נהיגה על רכב פרטי רגיל. לכן, לפני הוצאת רישיון למשא כבד יש ללמוד היטב בבית ספר לנהיגה למשא קל וכבד.

בית ספר לנהיגה

אם אתם זקוקים להכוונה מקצועית גם לקראת מבחן התיאוריה, כדאי שתבחרו בית ספר לנהיגה שמעניק שיעורי תיאוריה בנוסף לשיעורי נהיגה ויסייע לכם לגשת למבחן ללא פחד.

Call Now Button